Loader

Oferty pracy

Kierownik Kawiarni SoCoffee w NoVa Park

So Coffee

Kategoria

Gastronomia

Lokalizacja

Parter

Stanowisko:

Kierownik Kawiarni SoCoffee

Wprowadzenie:

Zostań Ajentem SoCoffee – poprowadź swoją kawiarnie

Opis oferty:

· Praca zmianowa: tak

· Dni pracy: od poniedziałku do soboty + niedziele (w okresie wiosenno-letnim 3 m-ce)

· Godziny pracy: elastyczny grafik

· Możliwa praca w godzinach nocnych: nie

· Tryb wypłaty: miesięczna

· System wynagrodzeń: stabilne wynagrodzenie premiowe

Twój zakres obowiązków:

– Zarządzanie kawiarnią i dbanie o pozytywną atmosferę

– Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości

– Zachowanie wysokiego standardu bezpieczeństwa wydawanych posiłków oraz napojów

– Dbanie i zarządzanie zespołem Baristów

– Stałe poszerzanie wiedzy gastronomicznej oraz rozwój pasji do kawy

Nasze wymagania:

– chęć poprowadzenia wyjątkowego miejsca w ramach współpracy z globalną marką

– przedsiębiorcze nastawienie do działania (konieczność założenia własnej działalności gospodarczej i zatrudnienia ludzi)

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub/i w sprzedaży

– ogromnym atutem będzie posiadanie doświadczenia w gastronomi

To oferujemy:

– W pełni wyposażoną kawiarnię, w atrakcyjnej lokalizacji

– Znany i rozpoznawalny brand, który pokochali Polacy

– Stabilne zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej zawieranej na czas nieokreślony z międzynarodową firmą

– Zaufanie i wsparcie na każdym etapie współpracy

– Dobry i bezpieczny start w nowy biznes (pakiet szkoleń pozwalający na zdobycie niezbędnej wiedzy i kompetencji umożliwiających poprowadzenie samodzielnie kawiarni)

– Wsparcie kadry operacyjne oraz pracowników biura w codziennych wyzwaniach

– Możliwość zastania certyfikowanym Baristą zarówno dla Kierownika jak i Pracowników (zapewniamy darmowe szkolenia prowadzone przez Mistrzów Polski)

Benefity

Dofinansowanie do karty Multisport

Prywatną opiekę medyczną Medicover

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Pakiet darmowych szkoleń