NoVa Park
Godziny otwarcia CH:

NoVa Park

pon. – sob.: 9:00 – 21:00, niedz.: 10:00 – 20:00

Piotr i Paweł

pon. – sob.: 8:30 – 21:00, niedz.: 9:30 – 20:00

Pure Fitness

pon. – pt.: 6:30 – 23:00, sob.: 7:30 – 21:00, niedz.: 7:30 – 20:30

W sercu Gorzowa

NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w województwie lubuskim – jest zlokalizowane w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych.

Darmowe Wi-Fi

Sieć Wi-Fi jest dostępna na terenie całego obiektu. Klienci NoVa Pak mogą swobodnie i za darmo korzystać z sieci podczas zakupów w Centrum.

Darmowy parking

Do dyspozycji klientów NoVa Park jest 910 bezpłatnych miejsc parkingowych. Parking jest czynny w godzinach:

poniedziałek-piątek 6:15 – 23:30
sobota i niedziela 7:15 – 21:30

Parking dla motycyklistów

Na terenie parkingu znajdują się specjalne miejsca, które mają zapewnić wygodę motocyklistom przyjeżdżającym na zakupy do NoVa Park oraz bezpieczeństwo ich pojazdów w czasie parkowania. Do dyspozycji gości przewidziano cztery specjalne miejsca parkingowe zlokalizowane na poziomie „0”.

Pokój maluszka

Pokój Maluszka oferuje liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji rodziców są m.in. specjalny fotel do karmienia, siedzisko do karmienia maluszka na podwyższeniu, podgrzewacz, mikrofalówka oraz komoda z przewijakiem. Pomieszczenie jest niezwykle funkcjonalne i zaprojektowane w przyjaznych dziecku barwach.

Interaktywny plac zabaw

Iinteraktywne atrakcje dla dzieci w NoVa Park to jedna z niewielu tego typu atrakcji dostępnych w Polsce. To bezpłatne miejsce rozrywki i odpoczynku, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, w tym rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality). Do dyspozycji najmłodszych są podłoga interaktywna, stolik dotykowy oraz klocki 3D.